O nas

Pomoc drogowa WOJTOP

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym świadczeniem usług Pomocy Drogowej, całodobowo przez 7 dni w tygodniu i w święta.

Swoje usługi świadczymy na terenie miasta Rzeszowa, okolic jak również na terenie całej Polski. Posiadamy OC przewoźnika w całej Europie.

Gwarancją jakości naszych usług jest doświadczenie zdobyte w ciągu 17 lat pracy w różnych sytuacjach. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który jest niezbędny do holowania. Oferujemy holowanie autolawetą pojazdów sprawnych (np. przed pierwszą rejestracją ), uszkodzonych technicznie, po kolizji oraz holowanie z zagranicy.

W naszej działalności oferujemy transport maszyn budowlanych, koparek, maszyn rolniczych, wózków widłowych motocykli, quadów, łodzi itp. Pomagamy w sytuacjach awaryjnych na drodze np. przy wymianie koła, awarii samochodu, dowozie benzyny lub oleju napędowego, uruchomieniu awaryjnym silnika 12-24V, wypompowaniu źle zatankowanego paliwa.

Naszym priorytetem jest przede wszystkim pomoc i zadowolenie klienta oraz bezpieczeństwo powierzonego nam mienia. Z naszych usług skorzystało już mnóstwo klientów, pozostawiając pozytywne opinie.